BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Adana Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

 

Duyurular
2017 / 2018 BAHAR YARIYILI FİNAL SINAV PROGRAMI

SERVİS SAATLERİ İÇİN OTOBÜSE TIKLAYINIZ...:)

 

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

Adana Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

2017 / 2018 BAHAR YARIYILI FİNAL SINAV PROGRAMI

 

İLK VE ACİL YARDIM BÖLÜMÜ – 1. SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

BTU100 BİLGİSAR OKURYAZARLIĞI

30.05.2018 ÇARŞAMBA

10.00

ATATÜRK İLKELERİ VE INK.TARİHİ II.

30.05.2018 ÇARŞAMBA

11.00

TEMEL YAŞAM DESTEĞİ

31.05.2018 PERŞEMBE

10.00

ENG128 TEMEL İNGİLİZCE

01.06.2018 CUMA

10.00

BEDEN EĞİTİMİ VE VÜCÜT GELİŞTİRME II

04.06.2018 PAZARTESİ

10.00

AMBULANS VE EKİPMANLARI

04.06.2018 PAZARTESİ

11.00

ACİL HASTA BAKIMI II

05.06.2018 SALI

10.00

TÜRK DİLİ II

06.06.2018 ÇARŞAMBA

10.00

FARMAKOLOJİ

07.06.2018 PERŞEMBE

10.00

AMBULANS VE EKİPMANLARI (Uygulama)

08.06.2018 CUMA

10.30

 

İLK VE ACİL YARDIM  BÖLÜMÜ – 2. SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

İLETİŞİM

30.05.2018 ÇARŞAMBA

13.00

ÇEVRE KORUMA

31.05.2018 PERŞEMBE

13.00

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ

01.06.2018 CUMA

13.00

MESLEKİ UYGULAMA II

04.06.2018 PAZARTESİ

13.00

DAVRANIŞ

05.06.2018 SALI

13.00

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

06.06.2018 ÇARŞAMBA

11.00

MESLEKİ UYGULAMA II (UYGULAMA SINAV )

07.06.2018 PERŞEMBE

09.00

 

FİZYOTERAPİ TEKNİKERLİĞİ – 1.SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

BTU100 BİLGİSAR OKURYAZARLIĞI

30.05.2018 ÇARŞAMBA

10.00

ATATÜRK İLKELERİ VE INK.TARİHİ II.

30.05.2018 ÇARŞAMBA

11.00

İLK YARDIM

31.05.2018 PERŞEMBE

11.00

ENG128 TEMEL İNGİLİZCE

01.06.2018 CUMA

10.00

FİZİK

01.06.2018 CUMA

11.00

FİZİK TED.UYG.VE PRENSİPLERİ II

04.06.2018 PAZARTESİ

10.00

FİZİK TED.UYG.VE PRENSİPLERİ II (UYGULAMA)

05.06.2018 SALI

09.00

TÜRK DİLİ II

06.06.2018 ÇARŞAMBA

10.00

HİDROTERAPİ

06.06.2018 ÇARŞAMBA

11.00

KİNEZYOLOJİ

07.06.2018 PERŞEMBE

11.00

SPOR VE EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ

08.06.2018 CUMA

10.00

 

FİZYOTERAPİ TEKNİKERLİĞİ – 2. SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

İLETİŞİM

30.05.2018 ÇARŞAMBA

13.00

ÇEVRE KORUMA

31.05.2018 PERŞEMBE

13.00

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ

01.06.2018 CUMA

13.00

FT246 DÖNEM UYGULAMASI

04.06.2018 PAZARTESİ

13.00

DAVRANIŞ

05.06.2018 SALI

13.00

FT246 DÖNEM UYG.(UYGULAMA SINAVI

06.06.2018 ÇARŞAMBA

09.00

 

ANESTEZİ TEKNİKERLİĞİ – 1.SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

YERİ

BTU100 BİLGİSAR OKURYAZARLIĞI

30.05.2018 ÇARŞAMBA

10.00

 

ATATÜRK İLKELERİ VE INK.TARİHİ II.

30.05.2018 ÇARŞAMBA

11.00

 

İLK YARDIM

31.05.2018 PERŞEMBE

11.00

 

ENG128 TEMEL İNGİLİZCE

01.06.2018 CUMA

10.00

 

ANESTEZİK FARMAKOLOJİ

04.06.2018 PAZARTESİ

10.00

YÜREĞİR

ANESTEZİ UYGULAMA II

05.06.2018 SALI

10.00

YÜREĞİR

TÜRK DİLİ II

06.06.2018 ÇARŞAMBA

10.00

 

FARMAKOLOJİ

07.06.2018 PERŞEMBE

10.00

 

TEMEL MİKROBİYOLOJİ

08.06.2018 CUMA

10.00

 

 

 

 

 

ANESTEZİ TEKNİKERLİĞİ – 2. SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

YERİ

İLETİŞİM

30.05.2018 ÇARŞAMBA

13.00

 

ÇEVRE KORUMA

31.05.2018 PERŞEMBE

13.00

 

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ

01.06.2018 CUMA

13.00

 

KLİNİK ANESTEZİ II

05.06.2018 SALI

13.30

YÜREĞİR

REANİMASYON II

06.06.2018 ÇARŞAMBA

13.30

YÜREĞİR

 

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKERLİĞİ – 1.SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

BTU100 BİLGİSAR OKURYAZARLIĞI

30.05.2018 ÇARŞAMBA

10.00

ATATÜRK İLKELERİ VE INK.TARİHİ II.

30.05.2018 ÇARŞAMBA

11.00

İLK YARDIM

31.05.2018 PERŞEMBE

11.00

ENG128 TEMEL İNGİLİZCE

01.06.2018 CUMA

10.00

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME II

04.06.2018 PAZARTESİ

11.00

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME FİZİĞİ

05.06.2018 SALI

11.00

TÜRK DİLİ II

06.06.2018 ÇARŞAMBA

10.00

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME CİHAZ YAPISI

07.06.2018 PERŞEMBE

11.00

RADYOLOJİK ANATOMİ

08.06.2018 CUMA

10.00

 

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKERLİĞİ – 2. SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

İLETİŞİM

30.05.2018 ÇARŞAMBA

13.00

ÇEVRE KORUMA

31.05.2018 PERŞEMBE

13.00

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ

01.06.2018 CUMA

13.00

RADYASYON SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

04.06.2018 PAZARTESİ

14.00

NÜKLEER TIP

05.06.2018 SALI

13.00

RADYOLOJİ TARİHİ

06.06.2018 ÇARŞAMBA

11.00

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME IV

07.06.2018 PERŞEMBE

13.00

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME IV (UYGULAMA SINAVI )

08.06.2018 CUMA

09.00

 

NOT: 08.06.2018 CUMA GÜNÜ YAPILACAK OLAN UYGULAMA SINAVININ AYRINTILI LİSTESİ DAHA SONRA İLAN EDİLECEKTİR.