BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Adana Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

 

Duyurular
2017-2018 BAHAR ARA SINAV

 

.BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

Adana Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

2017 /2018BAHAR YARIYILI ARASINAV PROGRAMI

 

İLK VE ACİL YARDIM BÖLÜMÜ – 1. SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

BEDEN EĞİTİMİ VE VÜCÜT GELİŞTİRME II.

09.04.2018 PAZARTESİ

10.00

ENG128 TEMEL İNGİLİZCE

09.04.2018 PAZARTESİ

11.00

TEMEL YAŞAM DESTEĞİ

10.04.2018 SALI

10.00

AMBULANS VE EKİPMANLARI

10.04.2018 SALI

11.00

TÜRK DİLİ II

11.04.2018 ÇARŞAMBA

10.00

ATATÜRK İLKELERİ VE INK. TARİHİ II.

11.04.2018 ÇARŞAMBA

11.00

FARMAKOLOJİ

12.04.2018 PERŞEMBE

10.00

ACİL HASTA BAKIMI II

13.04.2018 CUMA

10.00

 

İLK VE ACİL YARDIM BÖLÜMÜ – 2. SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

ÇEVRE KORUMA

09.04.2018 PAZARTESİ

13.00

İLETİŞİM

09.04.2018 PAZARTESİ

14.00

MESLEKİ UYGULAMA II

10.04.2018 SALI

14.00

DAVRANIŞ

11.04.2018 ÇARŞAMBA

13.00

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ

12.04.2018 PERŞEMBE

13.00

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

13.04.2018 CUMA

13.00

 

 

FİZYOTERAPİ TEKNİKERLİĞİ – 1.SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

KİNEZYOLOJİ

09.04.2018 PAZARTESİ

10.00

ENG128 TEMEL İNGİLİZCE

09.04.2018 PAZARTESİ

11.00

HİDROTERAPİ

10.04.2018 SALI

10.00

İLK YARDIM

10.04.2018 SALI

13.00

TÜRK DİLİ II

11.04.2018 ÇARŞAMBA

10.00

ATATÜRK İLKELERİ VE INK. TARİHİ II.

11.04.2018 ÇARŞAMBA

11.00

FİZİK TED. UYG. VE PRENSİPLERİ II

12.04.2018 PERŞEMBE

11.00

FİZİK

13.04.2018 CUMA

10.00

SPOR VE EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ

13.04.2018 CUMA

11.00

 

FİZYOTERAPİ TEKNİKERLİĞİ – 2. SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

ÇEVRE KORUMA

09.04.2018 PAZARTESİ

13.00

İLETİŞİM

09.04.2018 PAZARTESİ

14.00

FT246 DÖNEM UYGULAMASI

10.04.2018 SALI

14.00

DAVRANIŞ

11.04.2018 ÇARŞAMBA

13.00

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ

12.04.2018 PERŞEMBE

13.00

 

 

ANESTEZİ TEKNİKERLİĞİ – 1.SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

YERİ

ANESTEZİK FARMAKOLOJİ

09.04.2018 PAZARTESİ

09.00

YÜREĞİR

ENG128 TEMEL İNGİLİZCE

09.04.2018 PAZARTESİ

11.00

KIŞLA

TEMEL MİKROBİYOLOJİ

10.04.2018 SALI

11.00

KIŞLA

İLK YARDIM

10.04.2018 SALI

13.00

KIŞLA

TÜRK DİLİ II

11.04.2018 ÇARŞAMBA

10.00

KIŞLA

ATATÜRK İLKELERİ VE INK. TARİHİ II.

11.04.2018 ÇARŞAMBA

11.00

KIŞLA

FARMAKOLOJİ

12.04.2018 PERŞEMBE

10.00

KIŞLA

ANESTEZİ UYGULAMA II

13.04.2018 CUMA

10.00

YÜREĞİR

 

 

ANESTEZİ TEKNİKERLİĞİ – 2. SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

YERİ

ÇEVRE KORUMA

09.04.2018 PAZARTESİ

13.00

KIŞLA

İLETİŞİM

09.04.2018 PAZARTESİ

14.00

KIŞLA

KLİNİK ANESTEZİ II

10.04.2018 SALI

15.00

YÜREĞİR

REANİMASYON II

11.04.2018 ÇARŞAMBA

15.00

YÜREĞİR

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ

12.04.2018 PERŞEMBE

13.00

KIŞLA

 

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKERLİĞİ – 1.SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

RADYOLOJİK ANATOMİ

09.04.2018 PAZARTESİ

10.00

ENG128 TEMEL İNGİLİZCE

09.04.2018 PAZARTESİ

11.00

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI

10.04.2018 SALI

10.00

İLK YARDIM

10.04.2018 SALI

13.00

TÜRK DİLİ II

11.04.2018 ÇARŞAMBA

10.00

ATATÜRK İLKELERİ VE INK. TARİHİ II.

11.04.2018 ÇARŞAMBA

11.00

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME FİZİĞİ

12.04.2018 PERŞEMBE

11.00

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME II

13.04.2018 CUMA

11.00

 

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKERLİĞİ – 2. SINIF

 

DERSİN ADI

SINAV TARİHİ

SAATİ

ÇEVRE KORUMA

09.04.2018 PAZARTESİ

13.00

İLETİŞİM

09.04.2018 PAZARTESİ

14.00

NÜKLEER TIP

10.04.2018 SALI

14.00

RADYASYON SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

11.04.2018 ÇARŞAMBA

13.00

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ

12.04.2018 PERŞEMBE

13.00

RADYOLOJİ TARİHİ

12.04.2018 PERŞEMBE

   14.00

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME III+IV

13.04.2018 CUMA

13.00