BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Adana Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

 

Müdürden

Değerli Öğrencilerimiz

Başkent Üniversitesi Adana Sağlık Hizmetleri Yüksek Okulu’na hoş geldiniz!

Geleceğinizi belirleyecek olan üniversite eğitiminiz için son derece doğru bir seçim yaptınız…

Sağlık alanında son derece geçerli olan meslek seçimlerinizi son derece güçlü ve modern bir yüksekokul ortamında hayata geçireceksiniz.

“Başkent Üniversitesi” bünyesinde yer alan “Adana Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu” eğitim ve öğretim alanında ortaya koyduğu hizmet kalitesi, öğrenciye verdiği değer ve eğitim için harcadığı enerji ile son derece iddialı ve başarılı olarak yoluna devam etmektedir.

Adana Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu, modern okul altyapısı ve son derece donanımlı bir üniversite hastanesi olan “Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi” birimlerinde gerçekleştirdiği eğitim ve pratik uygulamalar ile öğrencilerine ileri düzeyde mesleki donanım kazandırmaktadır. Yüksek okul olarak bir diğer önemli hedefimiz de öğrencilerimize mesleki eğitim yanında sosyal sorumluluk, görev disiplini ve iletişim alanında maksimum duyarlılık kazandırabilmektir.

Dünyada ve ülkemizde ciddi bir atılım içerisinde olan sağlık sektöründe “Başkent Üniversitesi Adana Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu” mezunları olarak her zaman öncelikli olacağınızdan emin olunuz. Yaptığınız tercihle tereddütsüz övünebilirsiniz.

Hepinizi sevgi ile kucaklıyoruz.

DOÇ.DR.ESİN ÖZŞAHİN

Başkent Üniversitesi
Adana Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü